• +90(232) 479 70 81 / +90(232) 479 47 20

Kurumsal

Hakkımızda

1989 yılında faaliyete başlayan Çelebioğlu Kimya, kurulduğu günden itibaren adım adım edindiği tecrübe ve bilgi birikimini yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışı ile birleştirerek boya sektöründe büyük hedeflere yürümektedir.

Çelebioğlu markası adı altında endüstriyel boyalar ile başlayan fabrika, kısa sürede inşaat grubu, oto tamir amaçlı akrilik boyalar, yer-zemin için epoksi boyalar, deniz boyaları, yol çizgi boyaları ve son olarak macun pazara sunarak ürün portföyünü genişletmiştir.

Çelebioğlu, alanında hızla ilerleyerek 2003 yılında Çelebioğlu Kimya Boya San.Tic.A.Ş. adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Endüstriyel boya grubu sektöründe pazar analizi, üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde başarılı çalışmalarını sürdüren şirketimiz; Türkiye'nin tüm bölgelerinde sıcak satış gerçekleştirmektedir.

2016 yılında Çelebioğlu Dooel Eksport Import adı altında uluslararası piyasaya giriş yaparak Makedonya, Bulgaristan, Kosova, Irak ve Azerbaycan pazarında Türk bayrağını grurla dalgalandırmaktadır.