• +90(232) 479 70 81 / +90(232) 479 47 20

Kurumsal

Kariyer

Çelebioğlu Kimya Boya İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, daha kurumsal bir yapı ve daha etkin bir çalışma ortamı için öneriler geliştirmek, bu önerileri projelendirerek tüm ilgililer ile sonuçlandırmak ve uygulanmasına destek vermektir. Çelebioğlu’ nun farklı noktalarında yürütülmekte olan İK ile ilgili tüm projeler tek bir çatı altında toplanarak bu birimce üretilip, yürütülmektedir.

İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; alanında başarılara imza atmış, ekip ruhuyla hareket eden, mutlu bir çalışan profiline sahip olmaktır. Vizyonu desteklemek adına misyonumuz ise; Çelebioğlu’ nun İnsan Kaynakları ile ilgili tüm stratejilerini oluşturmak ve bunların tüm holding bünyesinde benimsenmesine ve aynı etkinlikte uygulanmasına çalışmak olarak tanımlayabiliriz.

İnsan Kaynakları uygulamalarını, “Aslolan İnsandır” gibi çok iddialı bir slogan doğrultusunda planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Çelebioğlu’ nun ihtiyaçları ve önceliklerini göz önüne alarak, eleman alımlarından ücret yönetimine, motivasyondan performans değerlendirmelerine ve kariyer yönetimine kadar geniş bir yelpazede sistemler kurgulamaya çalışıyoruz.

Esnek ve uygulanabilir standartlar göz önünde bulundurularak, kurumsallaşma ve planlı değişim için uğraş veriyor, istenilen yönde bir gelişimi sağlamak için yeni projeler üretiyoruz.

Birlikte çalışmayı istediğimiz eleman profili; kurum kültürüne yatkın, üretken, hızlı çalışan, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, sektörü ve dünyayı takip eden, sosyal ilişkileri kuvvetli, özgüveni tam ve her şeyden önemlisi en az bir yabancı dil bilendir.

En son teknoloji ile çalışmamızın yanı sıra çalışanlarımızı yani insan kaynağımızı doğru ve efektif kullanmanın kalıcı başarılar elde etmemizi sağlayacağını biliyoruz.

Çelebioğlu Kimya Boya'daki mevcut kariyer fırsatlarına ik@celebioglukimyaboya.com.tr adresine e-posta göndererek ulaşılabilmektedir.

Başvuru süreci özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlamaktadır. Başvurular İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmeleri organize edilmektedir. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilir.