• +90(232) 479 70 81 / +90(232) 479 47 20

Ürünler

Endüstriyel Tiner

Ürünlerimiz, endüstriyel ve sanayi alanlarında antikorozif amaçlı üretilmektedir.Çelik konstrüksiyon yapılarda ve demir çelik sektöründe kullanılmaktadır. Hastane, laboratuvar, ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarında ve gıda sektöründe gıdaya uygun solventsiz boya üretilir.

Uygulama Alanı

Endüstriyel Tiner, tüm Endüstriyel esaslı astar ve son kat ile verniklerin inceltilerek, uygulama viskozitesine göre ayarlanmasında kullanılır. Uygulama sonrasında poliüretan esaslı ürünler ile uygulama yapılmış tüm boya ekipmanlarının temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulama Metodu

Endüstriyel Tiner birlikte kullanılacağı Endüstriyel malzemenin teknik özelliklerinde belirtilen uygulama viskozitesini düzenleyecek oranlarda kullanılmalı, sistemden beklenen performansın sağlanabilmesi için de, bu oranların haricinde eksik ya da fazla olarak ürüne ilave edilmemelidir.Endüstriyel Tiner, uygun olmayan şekilde kullanıldığında sağlığa zararlı Esasları olabilir ve yangın olabilir ve yangın tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle depolama, tasıma ve kullanma sırasında gerekli önlemler alınmalıdır.Yalnızca iyi havalandırılmış alanlarda, maske ile birlikte kullanınız ve solumayınız.

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları

Depolama

Direkt güneş ışığı almayan 5-35°C'lik ortamlarda orjinal ambalajlarında iki yıl depolanabilir.Aşırı sıcaklık,nem ve dondan korunmalıdır.