• +90(232) 479 70 81 / +90(232) 479 47 20

Ürünler

2K 4+1 Akrilik Astar

Akrilik reçine esaslı , hızlı kuruyan doldurma gücü yüksek akrilik sertleştiriciler ile karıştırılarak kullanılan 2k dolgu astarıdır. Hızlı kuruyan , kolay zımparalanabilme özelliğine sahip,sağlam bir zemin elde etmek için kullanılan bir astardır.

Uygulama Alanı

2K Akrilik Astar ağırlıklı olarak makine imalatında kullanılsa da her türlü araç üstü ekipman imalatında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tüm sanayi sektörlerinde metal yüzeylerde astar boya olarak kullanılabilmektedir.

Uygulama Metodu

Uygulama yapılacak olan yüzeyin temiz olması gerekmektedir. Boya tabancası kullanılarak tatbik edilmektedir. 1. ve 2. komponentler iyice karıştırılıp 5-10 dk dinlendirildikten sonra %20 oranında akrilik tiner ile inceltilerek havalı veya havasız boya tabancası ile tek kat halinde tatbik edilir. Önemli Uyarı : Komponentler birbirleriyle iyice karıştırılmalıdır. Karışım ömrü dolduktan sonra boya kullanılmayacağından , malzemenin fire vermemesi için karışım oranları dikkate alınarak küçük miktarlarda karışımlar hazırlanmalıdır. Sertleştirici ile hazır hale getirilmiş boya yeni hazırlanan boyaya katkı olarak eklenmemelidir.

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları

Depolama

Direkt güneş ışığı almayan yerde muhafaza ediniz. Aşırı sıcak ve nemli ortamlardan sakınınız.